Choose the Original – HewSaw Grey

Försäljning

Finland

Tuomas Halttunen

Varatoimitusjohtaja
0400 818 269
tuomas.halttunen@veisto.com

Australia ja Uusi-Seelanti

Peter Haintz

Customer Service Manager
HewSaw Pty Ltd., Australia
+61 458 484 766
Peter.Haintz@hewsaw.com

1/21 Birkett Place
South Geelong
3220 Victoria
Australia

Sami Helminen

Myyntipäällikkö
Australia ja Uusi-Seelanti
0400 939 480
sami.helminen@veisto.com

Yrittäjäntie 1
52700 Mäntyharju

Brittein saaret

Tuomo Kauppinen

Myyntipäällikkö
Eurooppa, Balkan, Etelä-Afrikka
+358 40 74 131 84
tuomo.kauppinen@veisto.com

Veisto Oy
Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

Eurooppa, Balkan, Etelä-Afrikka

Tuomo Kauppinen

Myyntipäällikkö
Eurooppa, Balkan, Etelä-Afrikka
+358 40 74 131 84
tuomo.kauppinen@veisto.com

Veisto Oy
Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

Etelä-Amerikka

Darío Rodriguez

Inderfor S.A.
Argentiina, Brasilia, Uruguay
+54 (0) 341 679 2566
dario@inderfor.com

Pasco 1732, 10A
2000-Rosario Santa Fé
Argentiina

Claes Backlund

Toimitusjohtaja
Veisto Sverige AB, Ruotsi
+46 240 12 880 / +46 70 260 34 11
claes@veisto.se

Lärlingsvägen 11
857 53 Sundsvall
Ruotsi

Eteläinen Afrikka

Tuomo Kauppinen

Myyntipäällikkö
Eurooppa, Balkan, Etelä-Afrikka
+358 40 74 131 84
tuomo.kauppinen@veisto.com

Veisto Oy
Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

Andre Odendaal

After Sales, varaosamyynti
HewSaw Africa (Pty) Ltd., Etelä-Afrikka
+27 (0)719 615 309
andre.odendaal@hewsaw.com
Fax +27 13 754 6640

PO Box 13 348
Riverside Nelspruit, 1200
Etelä-Afrikka

Veijo Mäki-Hoimela

Sahakonemyynti
Woodma Engineering Oy
+358 9 726 0076 / +358 400 210 343
veijo.maki-hoimela@woodma.fi

Finnoonlaaksontie 2
02270 Espoo

Kaakkois-Aasia

Sami Helminen

Myyntipäällikkö
Australia, Uusi-Seelanti ja Kaakkois-Aasia
0400 939 480
sami.helminen@veisto.com

Keski- ja Itä-Eurooppa

Tuomo Kauppinen

Myyntipäällikkö
Eurooppa, Balkan, Etelä-Afrikka
+358 40 74 131 84
tuomo.kauppinen@veisto.com

Veisto Oy
Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

Marek Piskorski

Toimitusjohtaja
MP-SERWIS, Puola
+48 87 620 0423 / +48 502 409 463
mpi@elknet.pl

ul. Jana Pawła II 11/5419-300
Ełk, Puola

Albert Serban

Toimitusjohtaja
Alser Forest SRL, Romania
+4 0744 995 450
albert@utilajedepadure.ro

505600 Sacele,
Str. Soseaua Tarlungeni nr. 32
Jud. Brasov
Romania

Pohjois-Amerikka

Ed Mayer

General Manager
HewSaw Machines Inc., Kanada
1-604-852-7293
ed.mayer@hewsaw.com

Bill Tice

Sahakonemyynti/Markkinointipäällikkö
HewSaw Machines Inc., Kanada
1-604-852-7293
bill.tice@hewsaw.com

Rock Fournier

Projektipäällikkö
HewSaw Machines Inc.
1-705-499-6656
rock.fournier@hewsaw.com

Bruce Delicaet

Sahakonemyynti, USA
HewSaw Machines Inc.
1-506-546-1305
bruce.delicaet@hewsaw.com

Ranska, Espanja ja Portugali

Christian Lallia

Finnso Bois S.A.R.L.
Ranska

+33 1 45 27 73 40 / +33 6 07 90 48 42
Christian.lallia@finnsobois.com

18, quai Louis Blériot
F-75016 Paris
Ranska

www.finnsobois.com

Tuomo Kauppinen

Myyntipäällikkö
Eurooppa, Balkan, Etelä-Afrikka
+358 40 74 131 84
tuomo.kauppinen@veisto.com

Veisto Oy
Lautatarhankatu 6
00580 Helsinki

Ruotsi, Norja ja Tanska

Claes Backlund

Toimitusjohtaja
Veisto Sverige AB, Ruotsi
+46 240 12 880 / +46 70 260 34 11
claes@veisto.se

Lärlingsvägen 11
857 53 Sundsvall
Ruotsi

Magnus Karlsson

Myynti
HewSaw Sverige AB
+46 70 396 60 85
magnus.karlsson@hewsaw.se

Lärlingsvägen 11
863 41 Sundsvall
Ruotsi

Venäjä ja Baltia

Alar Kask

Myyntipäällikkö
Baltia, Venäjä
+372 511 3109
alar.kask@veisto.com

Laura Nipuli

Vientikoordinaattori
Baltia, Venäjä
+358 40 867 3126
laura.nipuli@veisto.com